Skontaktuj się z nami

Nasza infolinia dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Telefon:788-994-843, 788-994-853, biuro@runplanet.pl

Skontaktuj się z naszą infolinią!

Producenci

Ostatnio przeglądane

Informacja

Nasz sklep

Nasze sklepy

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Zielonej Górze. Specjalistyczne marki, wideoanaliza kroku biegowego i fachowa obsługa.

Shock Absorber Active Multi Sport 85C / 38C

S4490 CA 1C6

Nowy produkt

Shock Absorber Active Multi Sport specjalistyczny biustonosz sportowy

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

209,00 zł

Więcej informacji

Brytyjska marka Shock Absorber od 19 lat specjalizuje się wyłącznie w konstrukcji staników sportowych. Powołując się na wieloletnie już badania nad biomechaniką biustu, regularnie prowadzane przez dr Joannę Scurr na Uniwersytecie w Portsmouth, gdzie  twórcy marki  regularnie  zlecają testy swoich produktów, Shock Absorber opracował specyficzną technologię produkcji tych staników. Stale udoskonalając konstrukcję, stworzył linię specjalistycznych staników sportowych przeznaczonych dla kobiet uprawiających różne dyscypliny sportu.

Biustonosz składa się z dwóch warstw: wewnętrzna warstwa bez fiszbin nadaje piersiom ładny, naturalny kształt. Wzmacniająca zewnętrzne elementy biustonosza wykonane są z czarnej, elastycznej, oddychającej siateczki.

Dodatkowo model ten posiada w pełni regulowane ramiączka.

Biustonosz wykonano w całości z szybkoschnących i oddychających materiałów technicznych. Dla większej stabilizacji zapinany w dwóch miejscach na dwie haftki.